|  | 

Chwila relaksu

Wzór listu motywacyjnego dla kucharza

img-responsive

Aby odpowiednio napisać list motywacyjny, należy zwrócić na siebie szczególną uwagę poprzez opisanie swoich dotychczasowych doświadczeń oraz kwestie, które mogą szczególny sposób zainteresować naszego potencjalnego pracodawcę. Nie należy jednak zapominać o tym, że wszystkie listy motywacyjne powinny być pisane w sposób profesjonalny oraz z szacunkiem do osoby która będzie go czytała.

List motywacyjny kucharz wzór

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w gazecie, przesyłam swoją kandydaturę na wyznaczone wakat, na względzie mając swój rozwój osobisty oraz dobro państwa restauracji.

2010 roku ukończyłam szkołę xyz w Krakowie. Przez wiele lat intensywnie kształcił się w tym kierunku, poprzez liczne szkolenia oraz odbyty staż u mistrza kuchni xyz. Dzięki temu stolarzowi odbyłam ogromne doświadczenie szczególnie w kwestii kuchni włoskiej. Po odbytym stażu kontynuowałam pracę w najlepszych restauracjach w Krakowie takich jak na przykład x, y, z. Czas tej pracy szczególną uwagę zwracam na dokładność szczegółów, a także zajmowałam się kwestią przygotowywania karty menu dotyczącej kuchni włoskiej.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu uważam, że jestem w stanie pomóc państwu włożeniu nowego menu dotyczącego codziennej pracy, a także bankietów i wesel. Liczę na to, iż dostaną od państwa możliwość przedstawienia twojej osoby osobiście na rozmowie kwalifikacyjnej.

wzor-listu-motywacyjnego-dla-kucharza

ABOUT THE AUTHOR