|  | 

Chwila relaksu

Klucz do sukcesu

img-responsive

Stawiane nam są coraz to wyższe wymagania. Pracodawcy stawiają poprzeczkę coraz wyżej. Dlaczego? Każdy chce rozwijać swój biznes coraz prężniej i jak najszybciej. Dlatego też poszukiwana jest wysoko wykwalifikowana kadra pracowników. To dzięki nim bardzo szybko można osiągnąć swój cel.

Jaki jest klucz do sukcesu?

Obecnie pracodawcy zwracają szczególną uwagę na nasze umiejętności językowe. Dlaczego? Rynki zbytu i kontakty handlowe są coraz to bardziej wykraczające poza granice kraju. Dlatego też szukają pracowników, którzy będą potrafili negocjować i współpracować z innymi firmami na świecie.

Jaki poziom językowy jest wymagany?

Oczywiście najbardziej uniwersalny jest język angielski. Dlatego to w tę stronę powinniśmy zmierzać. Dzięki dobrej znajomości angielskiego po prostu załatwimy wszystko. Jednak nie mogą być to umiejętności podstawowe. Musimy być komunikatywni i biegle używać języka, zarówno w mowie, jak i w piśmie. To bardzo ważna cecha. Inaczej nie będziemy prezentować się atrakcyjnie w oczach pracodawców jako kandydaci.

Jakie dokumenty są nam potrzebne?

Oczywiście niezbędne będzie CV, w którym zawrzemy informację o poziomie naszych umiejętności językowych. Nie mogą być one jednak napisane ot tak. Najlepiej potwierdzić je certyfikatem. Może nam posłużyć do tego CAE Advanced , czyli certyfikat znany i szanowany na całym świecie. Ma on dość rygorystyczne zasady, jednak jeśli możemy pochwalić się posiadaniem takiego dokumentu, to od razu zyskujemy bardzo na wartości. Egzamin trwa około czterech godzin i oczywiście musimy się do niego dobrze przygotować. Dzięki temu na pewno sobie z nim poradzimy.
Jeśli chcesz się rozwijać i pracować na naprawdę dobrym stanowisku to warto zainwestować w siebie i swoje umiejętności językowe, szczególnie związane z językiem angielskim. Na pewno nie pożałujesz, a możesz tylko zyskać. Dziś można powiedzieć, że CAE Advanced to klucz do sukcesu. Nie zwlekaj więc, tylko zacznij już dziś przygotowywać się do egzaminu. To naprawdę proste.

 

klucz-do-sukcesu

ABOUT THE AUTHOR