|  | 

Chwila relaksu

Taksówka do wszystkiego

img-responsive

Przejazd z punktu A do punktu B wygodną taksówką z miłą obsługą, punktualne przybycie po klienta i dostarczenie nas na czas w wymagane miejsce. To nie specjalne wymagania. To standard obsługi klienta, który ma obowiązywać w tym transportowym biznesie. Taksówki oferują oprócz tego wiele innych usług.

Taksówką najczęściej podróżują jedna, dwie osoby. Korporacje taksówkowe wychodzą jednak ze swoją ofertą, zapewniając dowolny pojazd, zależy to jedynie od potrzeby klienta.

Rodzaje taksówek – do wyboru do koloru

Pasażer ma duży bagaż, czasem przekraczający wymiar bagażnika zwykłego samochodu. Dla firmy nie stanowi to problemu. Za niewielką dopłatą mogą podstawić na życzenie pasażera pojazd combi. To samo, jeśli pasażerami jest większa grupa, np. wieloosobowa rodzina, która wybiera się na wakacje. Zamiast osobówki pod domem zamelduje się bus. Pomieści nie tylko rodziców i dzieci, ale także pokaźny wakacyjny bagaż. Przejazd jednym busem będzie tańszy niż podróż dwoma, a bywa, że trzema taksówkami osobowymi.
Taxi bus i taxi minivan doskonale sprawdzają się przy rodzinnych i okolicznościowych imprezach. Jeden, dwa pojazdy, zabezpieczą dowiezienie zaproszonych gości do restauracji, na piknik rodzinny, na imprezę firmową.

Usługi świadczone przez taksówkarzy

Jeśli chodzi o usługi taxi Warszawa ma naprawdę bogatą ofertę. Ważny, firmowy gość, który przyzwyczajony jest do wygód i podróżowania odpowiednio prestiżowym pojazdem klasy premium, zostanie ekskluzywnym samochodem odebrany z lotniska i dowieziony do firmy. Zapracowani rodzice mogą zapewnić taksówką transport dziecka do szkoły. Taksówkarz wykona także zakupy i dostarczy je prosto do domu pod wskazany adres.
Firma może zlecić korporacji taksówkarskiej dostarczenie przesyłek firmowych, kurierskich i dokumentów, a taksówki być ruchomą przestrzenią na reklamę.

Auto nie chce odpalić

Taxi służy pomocą w przypadku pojazdu, w którym zawiódł akumulator. Usługa potrzebna szczególnie zimą, przy dużych mrozach. Pojazd klienta zostanie odpalony z akumulatora taksówki za pomocą kabli.

Płatność kartą czy gotówką?

Rozwiązany także został w taksówkach problem płatności innej niż gotówka.
Karty kredytowe, debetowe, płatność za pomocą aplikacji – to już od dawna możliwe. Pojazdy wyposażone są w terminale płatnicze.

 

taksowka-do-wszystkiego

ABOUT THE AUTHOR