|  | 

Aktywność fizyczna

Długość strzały – jakie strzały do łuku? Jaki łuk?

img-responsive

Dobry łucznik jest zawsze odpowiednio przygotowany na każdą sytuację. Jeśli bierze udział w polowaniach czy w zawodach, musi mieć zawsze pod ręką swój sprzęt a więc łuk i strzały.

długość strzały

Jednak właściwe zaopatrzenie łucznika, to także inne elementy, takie jak podstawka pod strzały, futerał na strzały, odzież ochronna i odpowiednie obuwie. Jeśli jednak chodzi o strzały, to muszą one być bardzo starannie wybrane. Powinny pasować do łuku w 100 %, nie mogą być za długie ani za krótkie. To jaka powinna być prawidłowa długość strzały, można sprawdzić w Internecie, na portalach o łucznictwie.

jakie strzały do łuku

Można tam znaleźć wiele informacji na temat jakie strzały do łuku metalowego, a jakie do łuku drewnianego, jaką powinny mieć wagę i kształt. Od tego właśnie zależy celność strzałów, jest to więc niebywale istotne. Na portalach internetowych można się też dokładnie przyjrzeć różnym rodzajom strzał i łuków, poczytać o tym, które najlepiej się sprawdzają, jakie są ich ceny i jakość. Takie porady pomogą w wyborze nowego sprzętu do strzelania z łuku, warto więc z nich skorzystać, bo to nic nie kosztuje.

dlugosc-strzaly-jakie-strzaly-do-luku-jaki-luk

ABOUT THE AUTHOR