|  | 

Aktywność fizyczna

Joga jaki strój – podstawowe informacje i co przygotować na pierwsze zajęcia? Joga jak się ubrać?

img-responsive

Joga to coraz bardziej popularne ćwiczenia. Taka forma aktywności nadal budzi kontrowersje, choć dla wielu osób jest to jedna z możliwości szybkiego odstresowania się. Wątpliwości na temat tego typu ćwiczeń zazwyczaj pojawiają się jedynie przed pierwszymi zajęciami. Jak się na nie przygotować? Joga jaki strój będzie najbardziej odpowiedni?

Joga jak się ubrać?

Obecnie nie jest wymagane, aby przygotowywać specjalny strój do jogi. Odpowiadając na pytanie joga jaki strój będzie najlepszy, najlepszą odpowiednią jest: taki, który będzie wygodny. Nie powinno wybierać się ani za luźnych, ani zbyt obcisłych ubrań. Trzeba brać pod uwagę, że wymagane będzie dość mocne rozciąganie mięśni.

Joga jaki strój?

To pytanie może sprawić trudność w przypadku, gdy nie idzie się na standardowe zajęcia jogi. Wtedy rzeczywiście pytanie joga jak się ubrać będzie jak najbardziej uzasadnione. W bardziej dynamicznych odmianach jogi, takich jak na przykład joga na szarfach trzeba zwrócić dość baczną uwagę na to, aby strój był bardziej przylegający. Wtedy minimalizuje się ryzyko zaplątania się go w szarfę. O specjalne wskazówki warto również zapytać instruktora jeszcze przed pierwszymi zajęciami.

 

joga-jaki-stroj-podstawowe-informacje-i-co-przygotowac-na-pierwsze-zajecia-joga-jak-sie-ubrac

ABOUT THE AUTHOR