|  | 

Chwila relaksu

Sukienka na szydełku

img-responsive

Coraz częściej do mody wracają ubrania i akcesoria wykonane w domowym zaciszu lub właśnie tak wyglądające. Stać wełniane szaliki robione na drutach czy nurkowe torebki noszone do pracy. Warto zwrócić uwagę na te może, ponieważ wielkimi krokami wchodzi ona również do mody dziecięcej. Coraz więcej ubranek emituje te wykonane przez mamy i babcie w domu, chociaż wiele pań stara się również nauczyć lub odkurzyć swoje druty i szydełku. Jednak czy każda część garderoby dziecka może być wykonana w ten sposób? Na przykład sukienka? Ale z oczywiście, a w dodatku to świetny sposób na prezent jeśli oczywiście mamy już jakąś wyprawę i pomysł na robótki ręczne…

Garderoba wykonana na szydełku

Jeśli żyjemy za pań brat z robotami ręcznym i o wykonaliśmy na drutach czy szydełku już nie jedna rzecz to możemy się również pokusić o wykonanie sukienki na szydełku dla dziewczynki. Nie jest to łatwa zadanie dlatego też naszą praca powinna zostać podzielona na odpowiednie partie, tak żeby na sam koniec połączyć przygotowane wcześniej elementy. W ten sposób nasza praca pójdzie sprawniej. Pamiętajmy jednak, że to spore wyzwanie i możemy się to podjąć tylko pod warunkiem, że mamy już długoletnie doświadczenie z włóczka i szydełkiem albo drutami. Nie chcemy jednak zniechęcać osób, które dopiero zaczynają taka przygodę. Pięknym prezentem chociaż nie tylko będzie również sukienka kupiona w sklepie, w końcu nie musimy jej wykonywać samodzielnie. Pewnym rozwiązaniem jest również zakup takiej sukienki u osoby, która na co dzień zajmuje się tego typu robotami ręcznymi.
Na pewno małą dziewczynką w sukience wykonanej na szydełku będzie wyglądać uroczo i pięknie. Takie ubranko możemy wykonać samodzielnie jeśli tylko mamy w tym spore doświadczenie, lub zlecić osobie, która się na tym zna. Oczywiście równie piękna będzie sukienka zakupiona w sklepie. W końcu pojawiają się one w ofertach wielu sklepów z odzieżą dziecięcą. Na pewno jeśli tylko będziemy chciały uda nam się znaleźć lub wykonać odpowiedni model.

 

sukienka-na-szydelku

ABOUT THE AUTHOR