|  | 

Aktywność fizyczna

Modelowanie sylwetki – piękny płaski brzuch. Jak najskuteczniej spalić tłuszcz na brzuchu?

img-responsive

Modelowanie sylwetki składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich polega na spalaniu tkanki tłuszczowej. Drugi, to rzeźba mięśni brzucha. W zależności od typu sylwetki, nadmiar tkanki tłuszczowej może gromadzić się w różnych częściach ciała. U kobiet największym wzywaniem jest zazwyczaj odpowiednie wymodelowanie brzucha.

Piękny płaski brzuch – jak go osiągnąć?

Piękny płaski brzuch wymaga wielu wyrzeczeń. Przede wszystkim trzeba pamiętać o właściwej diecie. Niewielkie posiłki w regularnych odstępach czasu to absolutna podstawa. Należy nie tylko zadbać o ujemny bilans kaloryczny, ale także o to, aby na talerzu pojawiały się wyłącznie zdrowe i pełnowartościowe produkty z jak najmniejszą zawartością tłuszczu oraz soli.

Jak najskuteczniej spalić tłuszcz na brzuchu?

Tego efektu nie da się osiągnąć bez intensywnego treningu. Jak najskuteczniej spalić tłuszcz na brzuchu – najlepiej wykorzystać w tym celu trening cardio. Jest to trening angażujący wiele grup mięśniowych. Aby trening cardio był skuteczny, to musi trwać przynajmniej trzydzieści minut. Bieganie czy jazda na rowerze to doskonałe propozycje. Warto także przynajmniej dwa razy w tygodniu wprowadzić trening siłowy na mięśnie brzucha.

 

modelowanie-sylwetki-piekny-plaski-brzuch-jak-najskuteczniej-spalic-tluszcz-na-brzuchu

ABOUT THE AUTHOR