|  | 

Chwila relaksu

Nowy rok – nowy ty i nowy kalendarz!

img-responsive

Zniknął zeszłoroczny kalendarz pokryty bazgrołami; minęły wielkie daty, odliczane przez poprzednie dni. Jest już kolejny rok – 2020, a to oznacza nowe cele, postanowienie, ambicje, plany w życiu. Niezależnie od tego, czy planujesz umieścić je wszystkie w dzienniku, notatniku, czy liście kontrolnej spraw do załatwienia – potrzebujesz kalendarza zawieszonego na ścianie, który przypomni Ci o terminie wszystkich twoich celów z samego rana!

Sprecyzuj swój styl

Jaki kalendarz chciałbyś w swoim mieszkaniu/pokoju? Dostępnych opcji jest mnóstwo: kalendarze w akwarelach, geometrii, szkicach architektonicznych lub czarno-białych kreskówkach, dodają nie tylko nowego roku, ale także nowego klimatu w biurze lub w domu. Dostosuj swój kalendarz do własnego stylu – według miesiąca, dnia, jako jednostronicowy przegląd lub w zupełnie nowym formacie – i zobacz, jakie nowe osiągnięcia sobie postawić na celownkiu w nowym roku.

Let’s start it

Aby rozpocząć, potrzebujesz kalendarza ściennego 2020. Coraz częściej tworzone są liczne kalendarze, które nie zawierają tak jak dawniej jedynie wymienionych w odpowiedniej kolejności dni tygodnia, miesiąca, zaznaczonych świąt i tak dalej. Teraz rozmaitość tych kalendarzy może powodować ból głowy kiedy przystaniesz w pierwszej lepszej księgarni, sklepie papierowym… Są kalendarze-pamiętniki, kalendarz notatnik, kalendarz motywacyjny, kalendarze z przepisami na każdy dzień, kalendarze z myślami i sentencjami czy zawierające przysłowia na każdy miesiąc. Z pewnością miło jest otwierać każdy dzień czy miesiąc od pewnej pozytywnej i optymistycznej myśli albo patrzeć co miesiąc na inny piękny krajobraz i widok.

nowy-rok-nowy-ty-i-nowy-kalendarz

ABOUT THE AUTHOR