|  | 

Zdrowie

Odżywianie a trening na siłowni. Dieta przed siłownią czyli co jeść? Dieta odchudzająca siłownia

img-responsive

Walka o zgrabną sylwetkę powinna po części składać się ze zrównoważonej diety, a po części z dobrze dobranego treningu. Każdy, kto chce zwiększyć swoje szanse na redukcję tkanki tłuszczowej powinien zasięgnąć porady specjalistów. Rozpiskę żywieniową można zamówić u doświadczonego dietetyka, a w ułożeniu planu treningowego pomoże trener personalny.

Dieta przed siłownią czyli co jeść?

Zasada jest prosta – przed wizytą na siłowni nie warto się objadać, gdyż organizm zajęty trawieniem będzie miał mniej energii na intensywny trening. Z pełnym żołądkiem źle się ćwiczy, jednak trening na czczo również nie należy do najprzyjemniejszych. Dobrze jest znaleźć równowagę i zjeść niewielki posiłek na godzinę przed treningiem. Dieta przed siłownią powinna być lekkostrawna.

Dieta odchudzająca siłownia czyli redukcja tkanki tłuszczowej

Celem ćwiczeń może być redukcja tkanki tłuszczowej, wówczas dieta odchudzająca siłownia wówczas będzie miejscem odbywania treningu cardio. Dieta nastawiona na redukcję powinna być lekka, uboga w tłuszcze. Podstawowym założeniem w tym przypadku będzie ujemny bilans kaloryczny.

 

odzywianie-a-trening-na-silowni-dieta-przed-silownia-czyli-co-jesc-dieta-odchudzajaca-silownia

ABOUT THE AUTHOR