|  |  | 

Aktywność fizyczna Zdrowie

Przy stole – tenis stołowy Warszawa Mokotów. ATS Warszawa tenis stołowy

img-responsive

Podczas igrzysk olimpijskich wiele osób ma doskonałą okazję, aby zapoznać się z dyscyplinami sportowymi, których wcześniej nie widzieli na żywo. Kolarstwo torowe, wioślarstwo, kajakarstwo, pięciobój nowoczesny, strzelectwo, piłka wodna i szereg innych dyscyplin jest bliżej znana tylko ich pasjonatom. Mimo wszystko do takowych należy także tenis stołowy.

tenis stołowy Warszawa Mokotów

Mimo, że wiele osób miało zapewne z nim do czynienia rekreacyjnie, bo o stół do tenisa znacznie łatwiej niż o wynajem kortu, mimo że to tenis ziemny cieszy się znacznie większą sławą. W Polsce znajduje się jednak wiele klubów tenisa stołowego do którego dołączyć jest łatwiej niż do klubu tenisa ziemnego. Takie hasła jak tenis stołowy Warszawa Mokotów czy ats Warszawa tenis stołowy pozwolą znaleźć w stolicy możliwości na treningi w ramach tej dyscypliny. Warto poćwiczyć tę dyscyplinę nie tylko rekreacyjnie.

ATS Warszawa tenis stołowy

Wbrew pozorom jest to także wymagający sport. Mimo, że stół jest znacznie mniejszy niż kort i sporo z nas może kojarzyć tenisa stołowego głównie z ruchami rąk, to 70% pracy wykonują tutaj jednak nogi. Jest to więc także istotny czynnik, który wpływa na wybór tenisa stołowego jak głównego czynnika aktywności fizycznej.

 

przy-stole-tenis-stolowy-warszawa-mokotow-ats-warszawa-tenis-stolowy

ABOUT THE AUTHOR