|  | 

Uroda

Szukajcie, a znajdziecie

img-responsive

Zanim znalazłam świetnego fryzjera, usługi które otrzymywałam, nie robiły wielkiego wrażenia. Próbowałam fryzjerów w różnych cenach, markach i salonach, ale nigdy nie czułam, że rozumieją, czego chcę. Ludzie mają skłonność do złych fryzur lub koloryzacji, ponieważ próbują zaoszczędzić pieniądze. Dobry fryzjer powinien mieć doskonałą znajomość produktów i trendów. Jeśli planujesz cięcie, zmianę koloru, a nawet stylu, wszystko może być znacznie bardziej skomplikowane, gdy musisz znaleźć zupełnie nowy salon fryzjerski. Być może twój stylista przeszedł na emeryturę albo przeniósł się do innego miasta, a może po prostu chcesz poeksperymentować z innym stylistą. Bez względu na powód, dla którego zaczynasz od zera, znalezienie nowego fryzjera może być zniechęcającym zadaniem.

 

Może się to wydawać oczywiste, ale słowo ustne jest potężnym narzędziem, a polecenie od znajomego lub kogoś z niesamowitymi włosami zawsze stanowi dobry początek.
Instagram jest teraz prawdziwym źródłem inspiracji dla włosów, szczególnie gdy możesz łatwo ustalić, kto jest odpowiedzialny za cięcie, kolor lub fryzurę.
Możesz również przeszukać Internet. Znajdziesz tam wszelkie informację o fryzjerach w okolicy, takie jak godziny otwarcia czy opinie innych klientów. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę czego poszukujemy i lokalizację np. fryzjer Mokotowska.
Poszukaj kogoś o specjalizacji tego, czego chcesz i rodzaju włosów. Jeśli uwielbiasz układanie włosów i chcesz je układać co drugi tydzień, poszukaj kogoś, kto specjalizuje się w tym. Takim sposobem osiągniesz 100% satysfakcji.

szukajcie-a-znajdziecie

ABOUT THE AUTHOR