|  | 

Aktywność fizyczna

Płaski brzuch 2 tygodnie. Skuteczna dieta na płaski brzuch. Płaski brzuch w 14 dni dieta

img-responsive

Warto zdawać sobie sprawę, że obwód brzucha zależy nie tylko od predyspozycji genetycznych czy też regularności uprawiania aktywności fizycznej, ale także od tego, co znajduje się w codziennym menu. Składniki, które mają negatywny wpływ na to, że brzuch nie jest płaski można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza z nich, to potrawy z dużą zawartością tłuszczu, które niejako współtworzą tkankę tłuszczową na brzuchu. Do drugiej kategorii można zaliczyć produkty wzdymające, które co prawda nie dokładają tkanki tłuszczowej jednak powodują wzrost obwodu brzucha.

Płaski brzuch w 14 dni dieta

Trzeba jasno zaznaczyć, że dwa tygodnie to zbyt krótki okres czasu, aby zmniejszyć poziom tkanki tłuszczowej. Płaski brzuch w 14 dni dieta jednak może optycznie wysmuklić tę część ciała. Wystarczy pić odpowiednie ilości wody, jeść potrawy bogate w błonnik oraz unikać warzyw powodujących wzdęcia brzucha.

Płaski brzuch 2 tygodnie

Chcąc mieć płaski brzuch 2 tygodnie trzeba poświęcić nie tylko na odpowiednie ułożenie jadłospisu ale także na ćwiczenia fizyczne. Pomocne będą brzuszki wzmacniające mięśnie, a także krótkie wybiegania, które pomogą w ogólnej redukcji tkanki tłuszczowej.

 

plaski-brzuch-2-tygodnie-skuteczna-dieta-na-plaski-brzuch-plaski-brzuch-w-14-dni-dieta

ABOUT THE AUTHOR