|  | 

Chwila relaksu

Czy istnieje sposób na wygraną w grach Totalizatora Sportowego?

img-responsive

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy istnieje jakikolwiek sposób, który gwarantowałby wygraną w grach liczbowych. Oczywiście takiego sposobu do tej pory nie odnaleziono. Warto jednak pamiętać, że wśród gier oferowanych przez Totalizator Sportowy są takie, które mają większe i mniejsze prawdopodobieństwo trafienia głównej wygranej.
Jedną z popularniejszych gier jest obecnie Mini Lotto. Choć główna wygrana w przypadku tej gry liczbowej nie jest tak atrakcyjna jak w przypadku tak zwanego Dużego Lotka, to jednak prawdopodobieństwo trafienia jest znacznie wyższe. Niektórzy gracze w przypadku tej gry decydują się na metodę chybił trafił.

 

Część jednak próbuje naukowych metod, które mają pozwolić na wytypowanie szczęśliwych liczb.
Wielu graczy korzystając ze statystyk losowań typuje najczęściej padające liczby w mini lotto. W zależności od przyjętej metody gracze biorą pod uwagę wszystkie losowania lub tylko kilkanaście ostatnich. Należy pamiętać, że w przypadku gier liczbowych nie ma stuprocentowo trafnych rozwiązań, a liczby, które jeszcze niedawno były losowane często, szybko mogą przestać w ogóle wypadać.

 

czy-istnieje-sposob-na-wygrana-w-grach-totalizatora-sportowego

ABOUT THE AUTHOR