|  | 

Chwila relaksu

Domek nad Chańczą – świetne miejsce na odpoczynek

img-responsive

Nie każdego roku mamy czas i ochotę na długi urlop za granicą. Jeśli natomiast mieszkamy w centralnej albo południowej Polsce to nie zawsze chcemy jechać, aż nad morze, czy na Mazury. Szukamy często jakiejś bliższej alternatywy. Miejsca, które pozwoli nam wypocząć, zrelaksować się nawet w długi weekend. Miejscem do którego jest blisko z wielu miejsc naszego kraju, a które jest wciąż niedoceniane jest Jezioro Chańcza. Położony w województwie świętokrzyskim urokliwy i dobrze zagospodarowany zbiornik wodny jest idealnym miejscem, aby wypocząć samemu, czy też z rodziną.

Gdzie spędzić urlop nad Jeziorem Chańcza

Baza noclegowa nad Jeziorem Chańcza jest dość rozbudowana. Można nocować nawet pod namiotem. Jednak na uwagę zasługują domki Chańcza, które oferują swoim gościom wszystko co potrzebne do odpoczynku. Niezbędne sprzęty gospodarstwa domowego spełnią podstawowe potrzeby nawet wymagających urlopowiczów. Bardzo gustownie zaaranżowane ogródki pozwolą zorganizować grilla, czy po prostu posiedzieć wieczorem z chłodnym napojem.

Świetna lokalizacja nad samym jeziorem

Goście bardzo cenią sobie nie tylko estetykę samego domku i jego otoczenia, ale też świetne widoki i idealną lokalizację. Krótki weekendowy wypad nie musi wiązać się z marnowaniem czasu na dotarcie na plażę. Dużo kompleksów domków znajduje się bardzo blisko jeziora. Domki Chańcza są więc świetnym miejscem, żeby zobaczyć wschód i zachód słońca, uprawiać sporty wodne, czy po prostu kąpać się w jeziorze.

domek-nad-chancza-swietne-miejsce-na-odpoczynek

ABOUT THE AUTHOR