|  | 

Chwila relaksu

Jak kupić kryptowalutę?

img-responsive

Waluty cyfrowe można kupić na giełdzie, największa jest Binance. Jeśli interesuje nas zakup kryptowaluty, wystarczy zarejestrować się portalu. Bez żadnej weryfikacji możemy kupić cyfrową walutę w internetowym kantorze. Istnieją również stacjonarne kantory, gdzie można kupić bitocoina.
W większych miastach dostępne są bankomaty, gdzie można od ręki dokonać wymiany walut, takie działanie pozwala zachować większa prywatność.

Giełda kryptowalut

Giełdy zapewniają wiele więcej możliwości niż kantor. Na giełdzie kryptowalut możemy najtaniej kupić walutę. Aby rozpocząć korzystanie z giełdy, musimy najpierw założyć konto. Koniecznie będzie weryfikacja konto, anonimowi użytkownicy nie mogą wpłacać i wypłacać środków na giełdzie. Logowanie na stronę jest dwuetapowe, wymagane jest również uwierzytelnienie danych. Konto na stronie możemy doładowywać PLN, EUR, USD. Wypłatę środków możemy dokonać za pomocą zwykłego przelewu lub przekazem pocztowym. Pieniądze dostaniemy w ciągu 3 dni. Za pomocą aplikacji możemy dokonać automatycznych transakcji. Ustawiamy parametry, na jakich ma się opierać handel, przez co możemy oszczędzić czas. Na giełdach możemy dokonać szybkich transakcji kupno i sprzedaży walut.
Na rynku dostępne jest wiele poradników na temat cyfrowych walut. Jeśli mamy większe doświadczenie możemy skorzystać wielu narzędzi do analizy technicznej ceny walut. Bitbay pobiera od każdej transakcji prowizje. Na giełdzie możemy ustawić cenę, po której chcemy kupić walutę, transakcja odbywa się automatycznie.

 

jak-kupic-kryptowalute

ABOUT THE AUTHOR