|  | 

Uroda

Kosmetyki MLM to nie tylko zagraniczne marki

img-responsive

Coraz więcej firm kosmetycznych opiera swój model biznesowy na zasadach marketingu sieciowego (MLM). Markami, które kojarzą wszyscy, są przede wszystkim Avon i Oriflame, firmy te mają też sporo konsultantek, właściwie w każdej szkole, grupie na uczelni czy zakładzie pracy można znaleźć kogoś, kto ma pod ręką katalog z kosmetykami i chętnie nam go pokaże. A co z innymi firmami? Czy wiesz, że istnieją również polskie MLM kosmetyczne? Sprawdź opinie o najpopularniejszych markach kosmetyków rozprowadzanych w ten sposób.

Kosmetyki Avon

Marka Avon to już prawdziwy kosmetyczny gigant. W jej katalogach rozprowadzanych przez konsultantki, a także w stacjonarnych sklepach można kupić nie tylko produkty do makijażu, pielęgnacji, ale także akcesoria kosmetyczne, a nawet torebki, okulary, apaszki, biżuterię i zegarki. W reklamy Avon angażowane są gwiazdy, a mimo to ceny produktów pozostają tanie i przystępne.

Oriflame

Oriflame to szwedzka marka, która również prężnie rozwinęła swoją sieć MLM i obecnie znana jest na całym świecie. Coś dla siebie znajdą tam nie tylko fani kosmetyków, ale również osoby poszukujące naturalnych suplementów czy ciekawych akcesoriów.

Klub Mariza opinie

Poza firmą FM Group w Polsce funkcjonuje jeszcze jedna marka kosmetyków rozprowadzanych przez konsultantów i konsultantki. To Mariza. W jej ofercie znajdziemy kosmetyki kolorowe, pielęgnacyjne i perfumy. Ci, którzy cenią rodzime produkty, na pewno będą z nich zadowoleni, zwłaszcza że nie odbiegają one jakością od innych.

Czy warto zostać konsultantką takich marek?

Na rozprowadzanie kosmetyków w oparciu o sieć swoich znajomych decydują się przede wszystkim te kobiety, które nie mogą pracować na cały etat, bo np. zajmują się wychowaniem małych dzieci. Na bycie konsultantką poświęcają tyle czasu, ile są w stanie, a dodatkowo zyskują możliwość regularnego spotykania się z innymi kobietami, co w życiu młodej mamy jest nieocenione. Niektóre, najbardziej zaangażowane konsultantki zarabiają w ten sposób równowartość średniej krajowej, a poświęcają na to zajęcie kilka godzin dziennie.

kosmetyki-mlm-to-nie-tylko-zagraniczne-marki

ABOUT THE AUTHOR