|  | 

Uroda

Jak unieść włosy u nasady? Karbownica do unoszenia włosów

img-responsive

Cienkie, pozbawione objętości włosy mogą być powodem wielu kompleksów. Często uzyskanie wymaganej objętości jest dosyć trudne, jednak istnieje kilka sposobów, które pomogą w ułożeniu idealnej fryzury!

Preparaty do unoszenia włosów

Na rynku znajdziemy wiele specjalistycznych produktów, które mają na celu dodanie włosom objętości. Z pewnością zacząć należy od odpowiedniej pielęgnacji – stosować należy delikatne szampony i odżywki, które nie zawierają substancji obciążających włosy. Odżywki, maski oraz olejki powinno nakładać się na dolne partie włosów. Dodatkowo możemy stosować pianki, lotiony oraz spraye, które nałożone u nasady włosów mają je unieść i tym samym dodać fryzurze objętości.

Jak stylizować włosy, by były pełne objętości?

Odpowiednia stylizacja pomoże nam uzyskać efekt uniesienia włosów. Karbownica do unoszenia włosów to urządzenie, które idealnie sprawdzi się u osób posiadających cienkie, pozbawione objętości włosów. Korzystanie z niej jest stosunkowo proste – wystarczy pojedyncze pasma włosów przeciągać między grzałkami, zaczynając od samej nasady włosów. Podobny efekt możemy uzyskać korzystając z prostownicy, jednak wymaga to nieco wprawy i czasu. Aby utrwalić fryzurę należy korzystać z lakierów, które nie obciążają dodatkowo włosów. Na rynku znajdziemy specjalne lakiery przeznaczone do stylizacji włosów cienkich i pozbawionych objętości, dzięki którym fryzura będzie prezentować się idealnie przez wiele godzin, a nasze włosy będą uniesione u nasady.

jak-uniesc-wlosy-u-nasady-karbownica-do-unoszenia-wlosow

ABOUT THE AUTHOR