|  | 

Uroda

Wygodne fryzury dla dzieci – młodzieżowe fryzury do szkoły

img-responsive

Fryzury dziecięce i młodzieżowe muszą być wyjątkowo praktyczne – w końcu w szkole i na podwórku dochodzi do wielu wydarzeń, w których długie, rozpuszczone włosy mogą nie tylko być bardzo niewygodne, ale nawet niebezpieczne. Jednak wystarczy zadbać o odpowiednie cięcie lub upięcie, które będzie nie tylko bardzo efektywne, ale również komfortowe.

Praktyczne cięcia włosów dla dziewczynek

Choć wiele mam pielęgnuje i dba o długie włosy u swoich córek, krótsze włosy są bardziej praktyczne i wygodne. Włosy nie muszą być jednak bardzo krótkie! Wystarczy zadbać, by nie plątały się – długość maksymalnie do połowy pleców będzie optymalna dla każdej dziewczynki. Oczywiście, można zdecydować się również na krótsze upięcia do ramion, które jednak trudniej spiąć w razie potrzeby.

Modne fryzury do szkoły

W dni szkolne warto zadbać o prawidłowe upięcie włosów. Modne młodzieżowe fryzury do szkoły to przede wszystkim warkocze – zarówno te proste, jak i bardziej skomplikowane i fantazyjne, koczki w lekkim nieładzie oraz wysokie kucyki. Fryzury ozdabiać możemy oryginalnymi spinkami. W wielu sklepach znajdziemy spinki i gumki przeznaczone zarówno dla młodszych dzieci, jak i dla młodych nastolatek. Latem modne będą opaski w stylu boho, które posiadają wplecione kolorowe, sztuczne kwiatuszki. Większość fryzur do szkoły może być stworzona zaledwie w kilka minut – nawet oryginalne warkocze w stylu kłosa przy odrobinie wprawy są fryzurą nie tylko szybką, ale też bardzo efektowną.

 

wygodne-fryzury-dla-dzieci-mlodziezowe-fryzury-do-szkoly

ABOUT THE AUTHOR